Zdieľať
SC/APC 1x8 Optický Splitter Box Kazeta Vloženie Typ 10pcs/veľa Doprava Zadarmo
Cena
€49.77 -8 %
€54.10
Dostupnosť Skladom

10pcs/veľa Kazeta Vloženie Typ Optický Splitter Box 1x8 SC/UPC

Funkcie

*Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery

*Vysoká Spoľahlivosť

*Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé strata

*Vysoká kanál počíta

*Vynikajúce ekologickú Stabilitu a Široko Používané

Aplikácie

*FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON)

*Káblovej televízie (CATV)

*Lokálne siete (LAN)

*Skúšobné zariadenia

*Pasívnych optických sieťach(PON)

Špecifikácie

1 1xN (s konektor)

(Počet Kanálov)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Prevádzkové Wavelenth)

1260-1650

P Úrovni Insertion Loss

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Úrovňou Insertion Loss

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Jednotnosť)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

viac ako 55

(Urcenim)

viac ako 55

(Druh vlákniny)

ITU G657A

(Prevádzková teplota)

-40 až 85

(Pigtail dĺžka)

1 m alebo 1,5 m alebo vlastné

Objednávanie

PLC

Port Typ

Typ Kábla

Vlákna Dĺžka

Typ Konektora

Package Štýl

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Iní Určiť

0,25 mm Holé vlákniny

Pás S Nástrojmi Vlákniny

Fan-out (s 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kábel

3.0 mm Kábel

1 meter

2 meter

3 meter

Iní určiť

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Iní Určiť

Z nehrdzavejúcej ocele rukáv

Plastové Modul

LGX box

19 1U Rack Mount

Iní Určiť

Štítky: zubné príspevok, apc sc, Vlákna, optické vlákna tool kit, 120 mm kolieska, 1x8 splitter, nordost odin, spliter 1x16, d link, optica vlákniny box.

Kompatibilné TP-link
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Konektora SC/APC
Veľkosť 21X23X34
Vlákna Typu Jediný Režim
Certifikácia ŽIADNE
Položka Dĺžka 1m
Číslo Modelu SC/APC
Názov Značky Joinwit

Napísať recenziu

Súvisiace produkty