Zdieľať
BILLEE 8A\5A Kriedy Prášok Biliard Cue Kriedy Bazén Mastná Prášok Biliardové Príslušenstvo 12 Kusov Box, Biliard Príslušenstvo
Cena
€11.08
Dostupnosť Skladom

BILLEE 8A\5A Kriedy Prášok Biliard Cue Kriedy Bazén Mastná Prášok Biliardové Príslušenstvo 12 Kusov Box, Biliard Príslušenstvo

Funkcie: 1.Ľahké byť kladený na cue tip. 2.Pohodlné a hladké,silná priľnavosť. 3.Silné trenie,non-stick pre loptu. 4.Cena je za 12 kusov.

: Máme loď von tak RÝCHLO, ako môžeme! Takže sa nemusíte starať o výrobok doprava. Overte si naše Biliard Víťazov Klubu na ďalšie položky pridané denne. Ak nenájdete to, čo potrebujete, kontaktujte nás, prosím, ako tam je dobrá šanca, máme to.

Náš výrobný závod sa nachádza v Hangču,najviac rozvinuté biliard technológie miesto.Existuje takmer 300 projektov reaserch a rozvoj.

Máme biliard spolupráce s viac ako 100 krajinách aroud jazera sveta.Máme tiež viac ako 50 biliard fanúšikov klubov v Číne.Zaviazali sme sa čo najviac užitočné biliard príslušenstvo.

Na Biliard Víťazov Klub, snažíme sa ponúknuť vynikajúce služby zákazníkom! Snažíme sa popísať bodoch presne, balík položky bezpečne a lode von tak rýchlo, ako je to možné, či už je to byť dodávané v okolí mesta alebo cudzej krajine. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy o kúpu, neváhajte a kontaktujte nás. Sme k dispozícii od pondelka do soboty 8:30 hod do 10:00 p.m.(Peking Čase) . Prosím pošlite správu a niekto vám ozveme čo najskôr. Chceme získať vašu firmu teraz a v budúcnosti.

Bazén Tága :

Špecifická Hmotnosť Žiadosti : V niektorých prípadoch môžeme upraviť váhu bazén cue podľa vašich predstáv pred doprava (18 až 21 oz). Pri podaní platbu cez PayPal, môžete umiestniť svoje hmotnosť žiadosť v "Správu Predávajúcemu" políčko. Ak ste nestihli, môžete vždy kontaktovať nás hneď po platba cez www.4x4nz.sk "Správy-Kontaktovať Predávajúceho". Ak nezadáte hmotnosť, si budú všeobecne prijímať cue okolo 19 oz, ak nie je požadované.

Cue Tip Zmena : V mnohých prípadoch môžeme zmeniť tipy na našich narážky na jeden z vašich preferencií. Sme zásob široké spektrum z najpopulárnejších tip značiek. Tam bude až-poplatok za práce a náklady tip. Tam môže byť 1 až 3 pracovných deň oneskorenia pri preprave vykonávať potrebné práce. Prosím, kontaktujte nás pred kúpiť cena/tip dostupnosti.

Zásielky Info: Budeme poskytovať potvrdenie o doručení číslo na každej zásielky. Zásielky nemusí "s dovolením kontroly" položka na každom mieste. Preto sa môže zdať, že to nie je v pohybe, ale to je pravdepodobne nie je tento prípad. Balíkovou Poštou, zásielky nebude "s dovolením naskenované" vôbec a bude aktualizovať iba raz dodané. PREPRAVNÉ ČASY NIE SÚ ZARUČENÉ a môžu mať meškanie, najmä v okolí dovolenku alebo nepriaznivého počasia.

Medzinárodná Doprava : Medzinárodná doprava dodacie lehoty sú 7-25 pracovných dní (v závislosti od vašej krajiny mail dopravcu a Colné Oddelenie). Niektoré Stredného východu, Afriky, Južnej Ameriky a Ostrov Národov môže trvať dlhšie. Niektoré krajiny sa môžu účtovať dovozné dane (daň). Pretože každá krajina je sadzba dane je iný, tento príjmov alebo akejkoľvek inej dani, je kupujúceho zodpovednosti (opýtajte sa svojho Colné Oddelenie pre viac informácií).

Ešte raz Vám ďakujem za Nákupy s nami!

Navštívte našu www.4x4nz.sk obchod pre NAJLEPŠIE výber v Biliard

Biliard Víťazov Klub Služby Zákazníkom:

Pondelok thru sobota 8:30 hod – 10:00 hod Peking Čas

Štítky: krieda držiteľ bazén, fury bazén hriadeľa, fury technológie hriadeľa, krieda biliard, krieda na biliardové, cue bazén, burning man šperky, snooker, príslušenstvo biliard, biliardové tágo.

Číslo Modelu Billee Krieda
Prút Veľkosť Boxu Snooker Krieda
Prút Box Materiál Bazén Krieda
Šport snooker
Údržba Nástroje Category Biliard Krieda

Napísať recenziu

Súvisiace produkty