Zdieľať
3,7 V pôvodnom New Horúce polymér, lítiové batérie, 6000 Ma New Horúce A V972 polymérová batéria
Cena
€17.08 -46 %
€31.63
Dostupnosť Skladom

Vitajte v Našom Obchode, Ak potrebujete p prenájmu poradí,Vďaka! Tipy: Ahoj,priateľ,prosím, na vedomie,že Ak myseľ nie kúpiť,dúfam, že ste porozumeli,Vďaka! 1. Pred zakúpením prosím potvrďte svoj stroj či na podporu tejto batteryBattery model je sizeas dlho, ako vhodnej veľkosti je možné. 2. Batérie Napätie 3,7 V-4.2 V sú normalBattery Veľkosť a Kapacitu má chyby rangeBut môžeme nájsť vhodnú pre vás. 3. Väčšina typov batérií neboli striekané Batérie ModelVoltageCapacityetc., Č Maloobchod BoxPacked Bezpečne v Bubline Taška. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. Ak táto položka s plug majte prosím na pamäti, povedzte nám, aké plug ste wantotherwise pošleme na položku bez konektora na vás. Funkcie: 1. 100% zbrusu nový. 2. Vysoká kvalita a vysoká nosnosť. 3. Vstavaná ochrana obvodu PCM pre zabránenie počas nabíjania alebo cez vypúšťanie. 4. Balík obsahuje: 1 x KS lítium-polymérová Nabíjateľná batéria. Aplikácie 1. Batéria je vybavená ochranného plechu, ktorý má funkcie pre prevenciu počas nabíjania cez vypúšťanie cez prúd, skratu atď. 2. Tento produkt je hlavne platné pre MP3 MP4 MP5 Navigátor GPS, PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofón, Záznamník Mobilný Telefón Núdzového Napájania počítača Tablet PC, mobilného Telefónu, PDA, KAMERY, Napájania Banka DVD EVD Smart Hodinky E-knihy Notebook Vrtuľník Elektronická Cigareta Ploché Slúchadlá Digitálny LED a iné elektronické zariadenia.

Leteckú pašovaniu, Takže môžeme len cestovať lietadlom, a expresné služby je pomalšie, než je obvyklé, že o 2 dni. Prosím, buďte trpezliví!

Opravy batérií príbuzných, musia sa obrátiť na zákaznícky servis pred svetom

Poskytnúť veľkosť pôvodnej batérie: silné, široké a dlhé

Pretože veľkosti batérie problém nemôže byť nainštalovaný nebudú vrátené.

Pre študentov, ktorí nie sú dobré na odborné zručnosti a nemajú žiadne odborné nadácie,

Odporúča sa, aby ste nájsť miesta, kde sa môžete opraviť mobilné telefóny alebo počítače, a nájsť odborníkov, ktorí vám pomôžu prerobit nich.

Pre po predaji musí vidieť:

Po batérie je prijaté, neprilepil na hornej strane pásku, prvý zváracie linky na testovanie nabíjania a vybíjania OK a potom zatvorte kryt, ak sa chcete vrátiť tovar, na zabezpečenie slovo v hornej časti obrazovky, vzhľad nemôže ovplyvniť dvoma predaj, vrátenie dodávky AA, poslať späť express potrebné sami, nenesú po predajnej zmluvy neberte!

Súčasťou stroja nemusí nabíjať alebo sa môže nabíjať iba na desiatky percent, niektoré z týchto strojov sú problémy s batériou, niektoré z hlavných doska napájací obvod problémy, základná doska napájací obvod problémy počtu batérie nie sú používané, ako sa vráti podľa požiadavky hore po predaji žiadosť späť.

Musíme našich priateľov vykonať paralelne, a sme potrebné kontaktovať zákaznícky servis.

Menovité napätie: 3,7 V

Objem: dlhé 105mm šírka 93mm hrubé 4.5 mm Maximálny poplatok napätie: 4.2 V, Menovitý objem: 6000mAh Weldability: weldable

O Nových v972:

Nové V972 špeciálne paralelné skupiny, kus 6000MAH, Dva bloky paralelných kapacitou môžete dosiahnuť 12000 Ma S ochranným rada, dve červené a čierne čiary sú vyhradené. Kúpiť ju späť a použiť ju priamo! Nie je potrebné sa obávať, či batériu môžete nabiť a vybiť správne, nie je potrebné sa obávať, či sa môžete pripojiť dobre, je to veľmi jednoduché! Pretože sme už produkt batéria!

Návod na inštaláciu a treba venovať pozornosť: To je navrhol, že spájkovačka je priamo zvárané, ktorý nie je advokátom elektroinštalácie (displej bliká unsteadily reštartuje je v podstate spojenie nie), pokiaľ máte krátke spojenia, pevne skrutkovanie, a izolácia je dosť dobrý. Ale v skutočnosti, len málo ľudí môže robiť to, okrem zváracie linky mať určitý základ, nebude môcť hľadať pomoc, nerozumie (zváranie hromadu cínu v hornej časti krátky zváranie).

Úvod batérie:

Život jedného, MP3 lítiová batéria

Ako je mobilný telefón, lítiová batéria, životnosť MP3 vstavané lítiové batérie je približne 300-500 krát hlboké a hlboké (národný štandard). To je, po jednom alebo dvoch rokoch používania, čas prehrávania sa bude zrejme skrátil, a niektoré dokonca nie je možné používať úplne, musíte nahradiť novú batériu používať. A takmer všetky rôzne stroje nemajú za služby, s cieľom znížiť náklady na inštaláciu B batéria sa používa v batérie (pôvodné výrobky, chybné výrobky, stupeň), tri mesiace po použití výkon batérie môže byť rovno dole, kratšiu životnosť.

Dve, MP3 lithium-ion batéria doba prehrávania

Čas prehrávania sa vzťahuje na kapacitu batérie a spotrebu energie zariadenia. Čím väčší displej, tým viac energie sa spotrebuje, a väčšie batérie. Kapacita MP3 lítiová batéria nižšie 1.2 palcový displej je spravidla v 150--300mAh, čas hrá po celý elektriny je asi 8 hodín, kapacita MP3 1,5 až 1,8 palcový displej je všeobecne 300--1000mAh, batérie kapacity 2.5 palcový displej MP4 je o 1800mAh. Rôzne karty stroj nepoužíva po službe. S cieľom znížiť náklady, sa používa v B produktu elektriny v zaťaženie stroja. Všeobecný kapacita bazéna je o 20% nižšia ako Je, a hracia doba je kratšia.

Štítky: ma krídlo, cayin, pôvodné mijia batérie, samsung navibot, 502530 3, 7 v, scanreco, 6000 3, 7 v, 6000 mah, 3, 7 v 3000mah, onda dotykový displej.

stav 100% Nový
Číslo Modelu Batérie
Použitie Iné
Veľkosť Prismatic
Súbor Typ Batérie Iba
miesto pôvodu Čína
Nabíjateľná Áno
Služby Shop záruka
Množstvo 1PCS
Ochrana pcb
Náhradné Batérie Áno
Druh Li-polymer
Package Áno
Názov Značky yorwats

Napísať recenziu

Súvisiace produkty