Zdieľať
Zbraň Rýchlosť Časopis Puzdro 1911 Airsoft Pištoľ Mag puzdro pre IPSC Závesy Univerzálne Právo Strelecké Súťaže GR USPSA IDPA
Cena
€22.50 -48 %
€43.27
Dostupnosť Skladom

Tento IPSC typ rýchlosť obouruký puzdro je vyrobené pevného ABS.Ponúka veľmi bezpečný systém uzamykania.To je rýchle uvoľnenie dizajn tak, že môžete čerpať svoje pištole v zlomku sekundy napriek tomu, že ponúka zaisťovaciu páčku, keď sa budete nevyhnutne potrebovať vašu pištoľ zostať v jeho závesu.Závesu ponúka 4 pozície nastavenia, takže teraz môžete získať závesu v jeho ideálna poloha pre draw.Má nastaviteľný spúšť stráže šírka, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie, aby sa zmestili väčšina typ pištole.Č front end uchovávania tak, dĺžka pištole nezáleží. To umožňuje pre použitie s kompenzované pištole alebo predĺžiť na sudy aj pištole s tlmiče.Prílohu slučky pásov, zmestí až 1.5" pás.Toto puzdro bude pracovať s Hi-Capa, 1911 a Airsoft Pištoľ Obouruký dizajn, ktorý vyžaduje špeciálne nastavenia pre prácu s pravou rukou strelca. Otvorený Dizajn Puzdro na pištoľ pripojené rozsahu mount základňu. Možno používať iba so airsoft pištole. Vlastnosti: - 100% vysokokvalitné a Úplne nové. - Vyrobené z vysoko pevnej polymér pre odolnosť a pevnosť. - Toto puzdro je únie, univerzálnosti, rýchlosti, kvality a bezpečnosti. - Pracuje s pištole Modelu, napr.: Hi-Capa a 1911 a IPSC Pištole (musíte debug Puzdro je vhodné pre veľkosť zbraň ) - Unikátne navrhnutý kreslenie systém pre rýchle a bezpečnosť. - Vhodné pre akceptovať Len v pravej ruke použitie. - Prílohu slučky pásov, zmestí až 1.5" pás.

Štítky: airsoft, ar15 m4, puška zbraň, b zbraň, emerson, airsoft zbraň, pištoľ hračka, l airsoft maska, taška puzdro, moto prilba.

Textílie Typ Batik
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky ZOHAN
Druh IPSC GR Rýchlosť Možnosť Univerzálna Pištoľ Gun Puzdro
Vzor Typ Pevné

Napísať recenziu

Súvisiace produkty