Zdieľať
100ks čítať iba TM1990A-F5 dvierok systémy elektronické iButton DS1990
Cena
€37.45
Dostupnosť Skladom

100ks domové telefóny a Dallas prístupové systémy elektronické iButton tlačidlo TM1990A-F5 s držiteľa TM1990A-F5 iButton Kľúč s Black Fob

Popis

Na TM1990A-F5 elektronické iButton tlačidlo s jedinečným 64-bitový kód je plný kvality analógového z Dallas/Maxim DS1990A-F5 iButtons. Navrhnuté pre systémy riadenia prístupu každé tlačidlo má jedinečný rodinný kód, ktorý sa zaznamená pri kľúč je produkovaný a kód nie je možné prepísať.

Pri výrobe takéhoto zariadenia v továrni, číslo je priamo priradené priamo na výrobnej linke. Každý TM1990A-F5 je pridelený jedinečný identifikačný kód pozostávajúci z písmen a čísel. Približný počet kombinácie – 4 mld. Preto šancu uhádnuť kľúč od vchodu je prakticky nulová. Kľúč obsahuje číslo. Nie je možné nabiť alebo magnetized. Ale to môže byť uložené v pamäti regulátor, ktorý ovláda dvere na vchode alebo v kancelárii.

Keď sa dotknete bezkontaktná čítačka s TM1990A-F5, to číta tento kód a prechádza na radič, ktorý overí, či sa v internej pamäti pre jeho prítomnosť v databáze. Ak identifikátor s kód nachádza, prístupové práva, ktoré sú kontrolované (v niektorých systémoch môže byť časové obmedzenia) a dávajú pohony (zámky, závory, západky alebo relé) príkaz na otvorenie/zatvorenie.

Hlavné výhody TM1990A-F5: Elektronické klávesy poskytujú 100% jedinečnosť. Použitie takýchto tablety sa môžu výrazne znížiť náklady na programovanie veľký počet klávesov pre zamestnancov. TM1990A-F5 je pre použitie ako obrobku pre kopírovanie nie je určený. (Ak chcete kopírovať DS1990A a TM1990A tlačidiel, použite náš RW1990 kópiu iButtons).

Kľúčové Vlastnosti Prepis na radič pamäte obrovský počet krát; Vyrobené na báze vysoko kvalitných ; zariadenia sú kompaktné a ľahké; je možné použiť v akejkoľvek pracovnej pozícii; Priemerná životnosť 10 rokov; očko držiak je vyrobený z plastov; Práce pri akejkoľvek teplote; Okamžité čítanie: okamžite vysiela kód pre čitateľa; Nízke náklady; Práca s Doorphones: všetky dvere, telefóny a Dallas prístupové systémy.

Technické Vlastnosti

Formát

TM(Touch Memory) iButton

Identifikačný kód

48-bitový

Životnosť

Viac ako 10 rokov

Rozmery(D / Š)

59/19 mm

Hmotnosť tlačidlo (± 3%)

4 gramov(s plastovými fob)

Priemerný počet čítaní

1000000 krát

Kód Prepísať

je nemožné

Doorphones

všetky s DALLAS formát

Farby držiteľa

Hlavné čierna, všetky farby na požiadanie

Materiál Kryt a Držiak

Kryt - Nerez; Držiteľ – ABS/POM

Prevádzková Teplota

-40℃ až +80℃

Aplikácie Vodiča Identifikácia pre GPS sledovacie zariadenie Dvere telefóny systémy, Bezpečnostné systémy, Prístupové systémy inžinierstvo Automatizované systémy (riadenie) Požiarne hlásiče Pracovný čas nahrávania systémy

Štítky: genshin vplyv prvok, účet genshin, mfrc522, genshin vplyv účty, ganyu genshin, vonkajšie rfid, kľúčové tm, usb acr122u nfc rfid karty smart card reader, RW1990, dobytok stick.

Číslo Modelu TM1990A-F5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty