Zdieľať
EACT-25 komã © tou je 2p 25A 220V/230V 50/60Hz Din lištu Domácnosti AC Modulárny Stykač S Ručným ovládaním Rukoväť Prepínač 2NO alebo 1NO 1NC alebo 2NC
Cena
€6.22 -24 %
€8.29
Dostupnosť Skladom

Popis

EACT-komã © tou je 2p-25M domácnosti AC stykač je určená hlavne pre AC 50Hz alebo 60Hz obvody s 230V . Menovité pracovné napätie v AC-7a použitie ,menovité prevádzkové napätie až do 230V, menovitý prevádzkový prúd až 25A, Menovité prevádzkové napätie v AC-7b použitie , menovitý prúd 10A. Použitie v breaking kapacity pod 6kA okruhu. Pre vzdialené pripojenie alebo prerušiť obvod.

Použitie: pre dom, byt, hotel, automatické odrezať alebo pripojte napájanie.

Normálne pracovné a montážne podmienky: teplota Okolia:-5°C až +40°C,priemerná teplota najviac +35°C do 24 hodín. Nadmorská výška:nie viac ako 2000 m. Atmosférické podmienky: relatívna vlhkosť inštalácia miesto by malo byť viac ako 50%, keď maximálna teplota je +40°C:ak za nižšiu teplotu,vyššia relatívna vlhkosť vzduchu je povolené. Mesačná priemerná minimálna teplota v najdaždivejšie mesiac by nemala prekročiť +25°C a mesačná priemerná maximálna relatívna vlhkosť tento mesiac viac ako 90%.Okrem toho,rosa na povrchu výrobkov spôsobené zmenou teploty by mali byť vzaté do úvahy. Trieda znečistenia: trieda 2. Inštalácia stav: trieda II.

Aplikačný návod

1. Skontrolujte, či stykača súhlasí s tým, aby rozsah použitia a pracovného stavu pred inštaláciou

2. Počas procesu inštalácie vytiahnuť dole a zastavenie pohybu súčiastok a dať stykača na bezpečné obežnej dráhe potom push up pohybu-zastavenie komponent opraviť stykač na bezpečné obežnej dráhe vyhnúť sa uvoľníte a pád vytiahnuť dole a motion-zastavenie komponentu ak chcete odstrániť stykača.

Upozornenie

a).Uistite sa, že správny režim pripojenia

b).Skrutka sa ustanovujú záväzné skrutku počas spojenia

Štítky: Taper, wago, stykač domácnosť, 220v stykač, stykač 2n 2nc, box din lištu, ac stykač, Din, stykač modulárnej, 2no2nc prepínač.

Hlavné Elektrického Obvodu Napätie 220V
Hlavné Elektrického Obvodu Prúd 16-25A
Typ Elektrickej Energie AC
Názov Značky EARUELETRIC
Fáza 2
Číslo Modelu EACT-KOMÃ © TOU JE 2P-25M
Pôvod CN(Pôvodu)
Počet Pól 2

Napísať recenziu

Súvisiace produkty