Zdieľať
300 Míľ HDTV Antény Antény H D Digitálneho TV Signálu Zosilňovač, Booster Vnútorné Kábel
Cena
€8.35 -17 %
€10.18
Dostupnosť Skladom

300 Míľ HDTV Antény Antény H D Digitálneho TV Signálu Zosilňovač, Booster Vnútorné Kábel

OOTDTY

Funkcie:

1. Zdarma Pre Život: Nikdy platiť poskytovateľa káblových alebo satelitných televíznych znova! Anténa ušetrí váš čas, energiu a peniaze. Vnútorné HDTV digitálny anténa je špeciálne navrhnutý pre príjem digitálneho over-the-air (OTA) TELEVÍZNE vysielanie z lokálnych televíznych staníc a môže vytiahnuť všetky svoje miestne správy, počasie, komédia, deti a športové prenosy, žiadne mesačné zmluvou alebo zákonom. Stačí ho pripojiť k televízoru a nech antény robiť všetku prácu.

2. Najlepšie zosilnený krytý HDTV anténa pre príjem signálov z vysielania veže -- WAAO krytý HDTV anténa má 300-plus-míľ rozsah hodnotenie. V našej metropolitnej miesto testy, to je však viac, ako je priemer kanály prijal naše zosilnený antény, lepšie ako každé iné antény, ktoré sme testovali.

3. Dostane zadarmo high definition TV signálov (napríklad ABC, CBS, NBC, F ox, CW, a PBS). Podpora formátu: 720p, 1080i, 1080p & Frekvenčný Rozsah: VHF 47-230MHz, UHF 470-862mhz loop through výstup.

4. 16 METROV dlhý kábel: je to pre vás jednoduchšie umiestniť ju do svojho domu, aby si najlepší príjem, ak váš televízory sú veľmi ďaleko od operačného systému windows.

5. Vysoký výkon - mimoriadne ľahký papier, tenký dizajn,môžete ho skryť za TELEVÍZOR, ležal na stole, držať ju vysoko na okno (stojan vlhkosti počasie alebo vystavení slnku). To bude tahat vo stovky crystal clear digital & H D show! To môže byť bezpečne maľované na zápas žiadne domáce dekorácie bez ovplyvňujúce príjem alebo straty signálu.

Špecifikácie:

veľkosť:300 míľ

Ako Používať:

Krok 1: pripojenie na konci(f-muž) z pripojený koaxiálny kábel ANT/V konektor na zadnej strane TV prijímača alebo DVB-T tuner.

Krok 2: V TV menu nastavenia, nastavte tuner režime "Anténa" alebo "Vzduch". podrobnejšie pokyny nájdete v TV manuálne.

Krok 3: V Tv menu nastavenia, nastavte TELEVÍZOR na "scan" pre kanálov. to môže byť niekedy uvedený ako auto-program, auto-scan, vyhľadávanie kanálov, alebo vyhľadávanie kanálov. poraďte TV príručka pre podrobné pokyny.

Krok 4: ak príjem je sporadické, skúste presunúť anténu do inej polohy a rescanning TV, kým optimálnu polohu sa nachádza.

Package zahrnuté:

1 x HDTV Antény(so stojanom držiaka)

1 x Zosilňovač(16.25 dĺžka kábla)

Štítky: hf sdr anténa, anténa jasné, tv, mobilné gps anténa, wifi anténa rotátor, ul anténny zosilňovač, 4k tv, anténa tracker, sma anténu box, anténa indoor tv, ham rádio anténa baofeng.

Pôvod CN(Pôvodu)
Package No
Názov Značky OOTDTY
Veľkosť 300 míľ
Číslo Modelu W8EC8FF300097
Certifikácia ŽIADNE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty