Zdieľať
Muhammad Ali Inšpiratívny Citát Umenie Plagáty na Stenu Umenie Stenu Obrázok, Hodváb Alebo Maliarske Plátno Domova 30X45cm 40X60cm 50X75cm
Cena
€2.75 -29 %
€3.92
Dostupnosť Skladom

Cena je za jeden kus, každá kategória zodpovedá rôznych cenových a odlišný obraz, venujte prosím pozornosť na výber veľkostí a obrázky. 2. Všetky výrobky neobsahujú žiadne rámy alebo extra hranice, obrázok pomer bude možné upraviť podľa veľkosti ste kúpili (mierne stlačený alebo orezané). 3. VŠETKY výrobky sú profesionálne tlačenej s premium atramenty na vysoko kvalitné vodeodolné matné plátno, atrament sme si, je vysoko kvalitné ekologicky šetrné pigmentový atrament, ale to je normálne pre všetky tlačené výrobky majú mierne atrament vôňu. 4. Farby, ktoré vidíte na monitore môže byť blízko k tomu, čo je vytlačené, ale vzhľadom na rozdiely v kalibrácie farieb monitorov, perfektný zápas nemožno zaručiť. 5. Každý plagát je ručne rezané a merania, môže byť chyba asi ±2 mm, ktorá nebude mať vplyv na montáž účinok.

Štítky: ali julia vlasy, vedúci muhammad ali, oblek muhammad ali, black panther party, ali obrázok, malcolm, alebo ruže, iľja jefimovič, interruptor tactil, muhammad ali plátno plagát.

Pôvodný No
Tvar Vertikálne Obdĺžnik
Pôvod CN(Pôvodu)
Štýl Moderné
Rám režim Bez rámu
Formulár Jeden
Materiál Plátno
Rám No
Je To Inteligentné Zariadenie No
Podpora Base Plátno
Médium Nepremokavé Atrament
Číslo Modelu 14452
Predmety Zátišie
Druh Plátno Potlače
Technics Sprej Na Maľovanie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty