Zdieľať
Život Veľkosť Anatomické Phlebotomy Žily Praxi Rameno anatomyInjection praxe Lekárske Simulátor Sestra Školenia kit
Cena
€49.16 -6 %
€52.85
Dostupnosť Skladom

Život Veľkosť Anatomické Phlebotomy Žily Praxi Rameno anatomyInjection praxe Lekárske Simulátor Sestra Školenia kit

1. Deltoid intramuskulárna injekcia

2. Distribúcia rameno osem hlavných žily systém, intravenózne injekcie, transfúziu (krv), krvi a iných punkcia školenia funkcie.

3. Ihla zrejmé, pocit frustrácie, správne punkcia vyrobené krvi späť.V rovnakom duchu a kože vpichu môže vydržať stovky opakované punkcia a nie je úniku. 4. Realistický rameno reprodukcia s multi-žily systém určený pre periférne intravenóznej terapii. 5. Žily a pleť môže byť nahradený, jednoduché a pohodlné, ekonomické a praktické.

Tento model má všetky 8 vena z cievny systém ramena. To pomáha zabezpečovať goodtraining injekcie, infúzie, phlebotomization, žily rameno simulátor. To môže poskytnúť skutočný pocit, keď ľudia praxi. Žily a kože môže byť acupunctured opakovane, a tieto operácie nebude príčinu úniku. Je zrejmé pocit, keď ihla prenikne do žily. Krvný flashback označuje správneho vloženia obvodu. Život-ako žily na povrch kože je viditeľné a hmatateľné. Položky Zahrnuté Dospelých Žily Vstrekovanie Školenia Rameno Model (nemusia zahŕňať infúzie stojan)

Štítky: model kostry, žily, endodont, lekárske sestra dodávky, ženské ošetrovateľskej školenia manikin, phlebotomy, raspberry pi screen reproduktor, ľudské manikin, cpr manikin, pai.

Číslo Modelu Sestra Školenia kit
Predmet Lekárske Vedy
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Napísať recenziu

Súvisiace produkty