Zdieľať
Bezdrôtové DLNA AirPlay HDMI Displej WiFi Dongle Prijímač Pre IOS Android PC HD Video HDMIMI-Kompatibilnom TELEVÍZORE Stick
Cena
€7.87 -64 %
€22.46
Dostupnosť Skladom

Funkcie:

Hi-definition obrázok: Podpora 1080P, môžete pripojiť PC, smartphone alebo ipadu na TV alebo projektor, čo vidíme na váš mobilný prístroj je zobrazenie, môžete zrkadlo na HDTV alebo projektor, vytvoriť svoj vlastný exkluzívny cinema, užiť si rôzne audio-vizuálne hody. Široká kompatibilita: Kompatibilný s operačným systémom Android 4.2, Mac OS X 10.9, iOS 7.0, Windows 8.1. Hrať hry, alebo zdieľať fotografie a videá s rodinou na veľkej obrazovke bez toho, aby sa chúli okolo malej obrazovke mobilného zariadenia. Tiež, podpora viacerých formátov fotografií, videí a súborov, z pút kábla, stretnutie sa stal inteligentný a efektívne. Malý a ľahký dizajn: Zaoblené roztomilý veľkosti, rovnako ako cookie, s magnetom pripojený kábel HDMI na zadnej strane, ktoré šetrí priestor tak, že je prenosný, môžete ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoduché pripojenie: Len plug and play, bez potreby akýchkoľvek iných ovládačov zariadení a s spínacie tlačidlo, môžete prepnúť Airplay režime alebo Miracast režim ľahko.

Parameter:

-WiFi Rozsah:

Ako používať ?

1. Pripojenie HDMI konektor MiraScreen G2 na HDTV alebo projektor. 2. Pripojte vaše kompatibilné zariadenie cez WiFi, a môžete zrkadlo takmer akýkoľvek obsah z kompatibilného počítača, tabletu alebo smartphonu. 3. Pripojte USB konektor, 5V/1A adaptér pre napájanie napájanie.

Balík Obsahuje:

1x Wifi Prijímač Displej 1x USB Kábel 1x užívateľský Manuál

Štítky: predseda, pc stick, airplay audio, prispôsobiť wifi, evpad pro, android stick tv, mini bezdrôtové pripojenie hdmi, miracast, mini pc stick, smartphon.

Názov Značky TTVXO
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia ŽIADNE
Diaľkové Ovládanie NIE je Súčasťou
Prevádzka Systému Android
Schopnosť Dekódovať 1080P (Full-HD)
Nahrávanie Áno
Druh High Definition
Konektory Kompatibilný s HDMI
Položka Druh TV Stick
Kapacita Pevného Disku < 100GB

Napísať recenziu

Súvisiace produkty