Zdieľať
Endoskopická Chirurgia Pinzeta 2,5 mm Laparoscopic Lekárske Nástroje Šijacie Ihly Pre Punkcia
Cena
€120.69 -50 %
€241.38
Dostupnosť Skladom

Šijacie Ihly Pre Punkcia

Číslo modelu:HF6518.119 Vlastnosti:Brušnej Operácii Zariadení Typ:Šijacie Ihly Pre Punkcia Materiál:Nehrdzavejúca oceľ Farba:Kovové Použitie:Laparoscopic surgery

Prečo si vybrať nás?

1. Sme kvalitný dodávateľ zdravotníckych zariadení, s viac ako 6 rokov skúseností v navrhovaní a výrobe vysoko kvalitných lekárskych zariadení. 2. Máme silné a profesionálny R&D tímu s cieľom poskytnúť zákazníkom najkonkurencieschopnejšou a kvalitné zdravotnícke výrobky. 3. Pôvodné priame predaje, máme cenovej výhody, tak, že si môžete kúpiť produkty vysokej kvality a nízkej ceny. 4. Máme výborný tím služby ak chcete zabezpečiť najlepšie služby v doprave, distribúcia, atď., ktoré možno efektívnejšie dosiahnuť kontrolu množstva a dodacie lehoty, aby ste mohli prijímať tovaru, akonáhle je to možné. 5. Naše výrobky spĺňajú EÚ CE certifikácia a ISO13485 certifikácie systému.

Štítky: monopolar, endoskop medic, nylon materiál na zošívanie, endoskop video kamera, lekárske istrument, neuro, nožnicový šijacie, tip šijacie ihly, ortopedické veterinárnej, plastická chirurgia.

Číslo Modelu HF6518.119
Vlastnosti Brušné Operácie Zariadení
Predmet Lekárske Vedy
Názov Značky MTS
Druh Šijacie ihly pre punkcia
Pôvod CN(Pôvodu)
farba Kovové
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Aplikácia Laparoscopic surgery

Napísať recenziu