Zdieľať
Hodnota 2 ks 20M 65ft cat5 Siete Ethernet Patch Kábel RJ45 Exteriérový Vodotesný Kábel siete LAN Káblov Pre CCTV POE IP Kamera Systém
Cena
€13.18 -20 %
€16.48
Dostupnosť Skladom

1.Úplne nové a vysokej kvality. 2.Káble pre sieť Ethernet RJ45 sa používajú pre IP Kamery, a NVR Systému. 3.Vhodný pre 10Mbps/100Mbps/1000Mbps siete 4.Ploché káble, ktoré sa ľahko zmestia medzi stiesnené priestory zlepšenie vzhľadu vášho domu, alebo kancelárie, pretože sú ľahko skryť. Tieto káble sú ideálne hodia pod koberce, do steny, a dokonca aj za nábytkom. 5. Káble pre sieť Ethernet RJ45 Konektor(y) 1 x RJ45 ( muž) Zásuvka (- y) (Ostatné Strany) 1 x RJ45 ( mužov), 6.Farba : Čierna 7.Dĺžka :20 M 8.Použitie pre:IP Kamera/POE IP Kamera/NVR Systém/POE NVR Systém, 2 x RJ45 Ethernet Káble

My vám tovar poslať von do 3 pracovných dní po platbe je overiť, do www.4x4nz.sk.

V súčasnosti takmer všetky produkty v našom obchode sú zadarmo. Položky, ktoré pod 2 KG sú dodávané v Číne Post Letecky ako predvolené.. Pre DVR a bezpečnostný systém, podporujeme rôzne logistické cestu do rôznych krajín. Prosím, skontrolujte podrobnosti o produkte popis stránky.

Sledovanie Č. bude poskytnutá v lehote do 2 pracovných dní po odoslaní.

Kupujúci sú zodpovední za Dodatočný COD poplatky, DPH, Poplatok za Sprostredkovanie, Dovozné Clo, alebo colných Poplatkov a Daní. Prosím, Informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Kupujúci sú zodpovední za Rozšírenie Oblastí za Príplatok, ak adresa je vzdialené.

Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy je vysoko závislá na dopravu kuriérom a miestnych zvykov. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

Záruka:

Všetok tovar ponúkame na predaj sú v dobrej kvalite a za prísnych vyšetrenie predtým, ako sú odoslané z. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

Sme zaručuje, že tento výrobok proti chýb vo vyhotovení a materiál na dobu 3 roky od pôvodného dátumu zakúpenia.

Všetky jednotky, ktoré dokazuje, chybné počas záručná doba platnosti bude opravený bez poplatku pre diely alebo vymeniť. Koncový užívateľ je zodpovedný za všetky prepravné náklady, ktoré vznikli na odoslanie výrobkov na naše servisné stredisko. Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek náhodné, náhodné alebo následné škody vyplývajúce z používania. Akékoľvek náklady spojené s inštalovanie alebo odstránenie tohto výrobku obchodník alebo iná osoba alebo akékoľvek iné náklady spojené s jej použitím je povinnosťou koncového užívateľa. Táto záruka sa vzťahuje na pôvodné kupujúcemu výrobku a nie je prevoditeľné na tretie osoby.

Návrat:

Položka by mohla byť vrátené na vrátenie peňazí alebo výmenu v rámci 30 dní od dátumu, kedy ste dostali. Vrátený tovar musí byť nepoužitý, v pôvodnom obale a zahŕňajú všetky súčasti príslušenstva. Pôvodné prepravné náklady nie sú refundovateľné.

Pred odoslaním späť akékoľvek vrátenie tovaru, prosím, kontaktujte nás pre Return Merchandise Authorization (RMA). Žiadne produkty vrátené predávajúcemu bez RMA budú neplatné, a my vám budú zaslané späť kupujúcemu na jeho náklady. Zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.

Návrat sledovacie číslo bude užitočné pre tento proces.

Naša technická podpora sa bude zaoberať opravených výrobkov po obdržaní vašej vrátiť zásielku. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na akýkoľvek produkt alebo služba, problémy,

Prosím, Kontaktujte nás prostredníctvom www.4x4nz.sk centrum správ . Pošlite nám e-mail cez vaše bided položky alebo číslo položky Alebo číslo objednávky, aby sme mohli odpoveď vám ihneď.

Vážime si vášho podnikania výrazne. Ak ste satisfacted s našich produktoch a službách, prosím dajte nám Pozitívnu spätnú väzbu a 5 Hviezdičiek hodnotenie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoji nášho podnikania a vás slúžiť lepšie.

Ak nie ste spokojný z akéhokoľvek dôvodu, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom www.4x4nz.sk centrum správ pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Náš služby zákazníkom a technickú podporu, budú sa snažiť ponúknuť vám vhodné riešenie.

Štítky: konektor rj45, fotoaparát b ez p e, 1080p ahd kamery vonkajšie, 8 poe rada, ženské rj45 crimper, nepremokavé drôt, kábel ip, internet káblová on-line, vedúci sieťový kábel, cat6a patch kábel biely.

Záruka 2 Rokov
Dĺžka 20m(65ft)
farba čierna
Názov Značky AHCVBIVN
Krajina Pôvodu Shenzhen,Čína
Odolný proti poveternostným vplyvom Áno
Kábel Ethernetový Kábel/ napájací kábel/kábel siete Lan
Číslo Modelu AHD-RJ45NC-20 M2
Aplikácia IP Kamera / NVR Systém

Napísať recenziu