Zdieľať
VYNIKAJÚCE ELITE SPANKER Taktické Skladacie Recyklácie Taška Smeti Outdoor CS Zariadenia Skladovanie Taška Skladacie Trosiek Puzdro
Cena
€15.24 -9 %
€16.93
Dostupnosť Skladom

Výpis puzdro Vyrobené z odolného Amerike MULTICAM 500D Cordura Nylon a vynikajúce elastické gumy s vode-odolný náter. skladacie dump puzdro umožňuje rýchlo ukladať položky na pohodlné puzdro, keď ju budete potrebovať.

Jeden nastaviteľný hlavný šnúrkou open top molle utility dump puzdro vrecká a jedno predné magic nálepky vrecku. Dump puzdro sa odohráva na veľké vrecko, schopný držať 6 AR alebo AK 30 kola časopisy, môžu byť tiež použité na vykonanie iných časopisoch a iné predmety s dvoma vreckami na oboch stranách držať baterka alebo iné drobné predmety.

Valcované do výpisu puzdro je navrhnuté tak, aby zrolovať a zostať mimo cestu, kým budete musieť použiť ho v tomto čase to môže byť unrolled poskytovať pohodlné uskladnenie položiek. spôsob zložiť a rozvinúť, je použiť kúzlo nálepka pre jednoduché a pohodlné ovládanie. keď nie v použitie puzdro sklopné preč, potom sa ušetrí miesto na disku.

Ak sa chystáte turistiku,camping,lov, alebo len potrebujete puzdro držať určité položky, potom nebudete chýbať na tieto univerzálne molle šnúrkou časopis skladacie dump puzdro, že bude vaše cestovanie jednoduchšie. dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete.

Tieto skladacia molle dump sáčky sú špeciálne vyrobené pre funkčnosť a pohodlie s vypúšťací otvor v spodnej časti. Ľahké byť pridané do pásu, taktický batoh alebo taktická vesta, alebo akejkoľvek Molle-plávacie vesty.(Nepreložené Veľkosť: 6" x 3" x 8,5"(L*W*D) / Zložené Veľkosť: 3.7" x 1.2" x 5.3"(L*W*H)).

Vyrobené s vysokou kvalitou Amerike MULTICAM 500D Cordura Nylon. Jeden hlavný šnúrkou open top vrecká a jedno predné vrecko, s dve bočné vrecká držať baterka alebo iné drobné predmety.

Munície vreciach môžu byť pripojené k molle popruhy vesta, taška, povinnosť opasok alebo batoh s molle systémom, veľký výber pre kempovanie, turistiku, beh, cyklistiku, poľovníctvo. Umožní rýchlo ukladať svoje Strelecké Výstroj na pohodlné puzdro, keď ju budete potrebovať.

Ak sa chystáte na lov, alebo len potrebujete puzdro držať určité položky, potom nebudete chýbať na tieto univerzálne dump tašky, že bude vaša cesta ľahšia.

Mohli by ste ho používať na prak munície, odpadkov taška pre auto, alebo použiť ako nástroj puzdro dať vaše potreby spolu, skvelé pre niekoho, kto chce konsolidovať všetky svoje vrecko-vykonáva článok do jednej oblasti skôr, než sa šíria v okolí.

Hlavné šnúrkou open top vrecku by mohla mať nejaké veľké diely alebo drobnosti. Zástupca vrecko na prednej strane s magic nálepky uzavretie, je to dobré pre ručné nástroje, 2 bočné vrecká by mohli použiť na podržte baterka alebo iné drobné predmety.A ak by ste sa poskladá, ak ju nepoužívate.

Veľkosť Displeja

Štítky: hliadka taška taktickej, cs, aerograph, taška cordura, karambit, spanker, excel quartz hodinky, turistické taška taktickej, elit spanker, drew.

Názov Značky VYNIKAJÚCE ELITE SPANKER
Typ športy Lov
Materiál CORDURA

Napísať recenziu

Súvisiace produkty