Zdieľať
Doprava zadarmo ED060XC5 (LF) E-ink displej pre Gmini MagicBook R6HD čitateľov
Cena
€20.81
Dostupnosť Skladom

Popis:

* Kompatibilné s: ED060XC5

* Veľkosť: 6.0 palec

* Položka Stav: Úplne Nové

* 100% Testované pred odoslaním

Existuje mnoho rôznych odolnosť štítkov. Ak potrebujete rovnaký odpor hodnotu, prosím, kontaktujte nás.Ak nemáte na vedomie, alebo kontaktujte , zašleme ich náhodne, pretože všetci pracujú rovnako, bez rozdielu,vďaka !

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné obrazovke digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1. Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky.

2. Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední.

3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

Štítky: gmini, ebook ed060xd4 lf, dinosaurov vzorkovníka, elektronické ink displej, dospelých príbeh knihy, prípade magicbook, e ink, infinitebook, gmini magicbook z6, panasonic gx85 screen protector.

Typ Produktu LCD Tablet
Veľkosť Displeja 7~10 Palec

Napísať recenziu

Súvisiace produkty